- przyjazna dla środowiska technologia czyszczenia bez potrzeby używania detergentów myjących,

- okienne ramy czyszczone są w tym samym czasie co szkło, bez dodatkowych opłat, czyszczenie trudno i niedostępnych miejsc już jest kwestią kilku minut a nie godzin

- zachowanie zasad zdrowia i bezpieczeństwa pracy według europejskiego prawa, z pełnym naciskiem na wyeliminowanie powstania obrażeń ciała osób wykonując pracę na drabinach,

więcej

Dziś mycie powierzchni szklanych to profesjonalna branża, na którą zapotrzebowanie jest większe niż kiedykolwiek!
Dlatego używane przez firmę MasterClean systemy BRODEX Systems, Pure Water Cleaning System rewolucjonizuje branże czyszczenia nowoczesnych fasad i elewacji ( szklanych i gładkich ) na całym świecie jak i teraz w Polsce.

Rozpowszechnienie nowoczesnych technologii i materiałów w budownictwie takich jak szkło, daje nieograniczone możliwości architektom i projektantom wnętrz w doświetleniu pomieszczeń.

Zmiany w zewnętrznym wizerunku obiektów, buduje nowe oblicze ulic i miast dzięki coraz częstszemu wykorzystaniu wielkopowierzchniowych elementów szklanych.

Eksploatacja takich powierzchni często spędza sen z powiek ich właścicielom zadającym sobie często pytanie: jak i w jaki sposób utrzymać je w czystości?

Przez wieloletnie doświadczenia i zdobytą wiedzę użytkowników takich obiektów z Europy i USA, można stwierdzić, iż czyszczenie wodą pozbawioną minerałów (osmotyczną), jest jedyną odpowiednią technologią czyszczenia powierzchni szklanych noszącą za sobą szereg korzyżci dla przyszchych klientów firmy MasterClean

MasterClean oferuje ręczne mycie powierzchni szklanych takiego typu jak witryny sklepowe w centrach handlowych, szklane zautomatyzowane wejścia i wszelkiego rodzaju innych przeszkleń oraz piorytetowe wysościowe czyszczenie okien wraz z ramami do wysokości 20 m bez drabin, hydraulicznych podnośników, których wynajęcie jest kosztowne oraz bez wykorzystywania popularnej metody alpinistycznej.

Doświadczenie firmy MasterClean również jest oparte wieloletnią pracą z wykorzystaniem przedstawianego systemu przypieczętowanym dyplomem brytyjskiej akademii mycia okien BWCA, która działa na terenie powiatu elbląskiego, województwa warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego.

Dzięki innowacyjnej technologi BRODEX Systems opierającej się na wykorzystaniu unikalnych właściwości ultra czystej wody, oraz urządzeń i akcesoriów do jej aplikacji ,jest możliwe czyszczenie szybkie, bezpieczne i wydajne.

Dziś mycie powierzchni szklanych to profesjonalna branża, na którą zapotrzebowanie jest większe niż kiedykolwiek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

TAGI: mycie okien elbląg, mycie okien gdańsk, mycie okien olsztyn, mycie elewacji, wysokościowe mycie okien


stat4u

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!