- przyjazna dla środowiska technologia czyszczenia bez potrzeby używania detergentów myjących,

- okienne ramy czyszczone są w tym samym czasie co szkło, bez dodatkowych opłat, czyszczenie trudno i niedostępnych miejsc już jest kwestią kilku minut a nie godzin

- zachowanie zasad zdrowia i bezpieczeństwa pracy według europejskiego prawa, z pełnym naciskiem na wyeliminowanie powstania obrażeń ciała osób wykonując pracę na drabinach,

więcej

Wraz z dynamicznym rozwojem nowoczesnego budownictwa zaistniała potrzeba zwrócenia większej uwagi na bezpieczeństwo na wielu płaszczyznach.

Zgodnie z obowiązującymi i ciągle ewoluującymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy na wysokościach,

BRODEX Systems zaproponował swoim klientom technologie Pure Water Cleaning System opierającą się na czyszczeniu wodą osmotyczną w połączeniu z długimi kijami teleskopowymi.

Kije teleskopowe:
Niejednokrotnie ograniczony i skomplikowany dostęp do czyszczonych powierzchni jest wykonywany metodami konwencjonalni ( tj.alpinistycznymi lub za pomocą podnośnika), które nie zawsze są bezpieczne. Te niebezpieczne metody realizujemy za pośrednictwem kijów teleskopowym i specjalnym szczotkom, które z łatwością mogą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Kije wykonane są z włókien szklanych lub węglowych, specjalnie zaprojektowane by zapewnić jak największą efektywność pracy aż do wysokości 20 metrów.

Zastosowanie w kijach teleskopowych z przepływem wody unikalnych rozwiązań, pozwoliło na zaspokojenie najśmielszych oczekiwań klientów oraz zyskać rekomendacje HSL angielskiej organizacji monitorującej przemysł pod względem zdrowia i bezpieczeństwa.

SKUTECZNOŚĆ - czyszczenie metodami (konwencjonalnymi) obecnie dostępnymi takimi jak drabina (czy rusztowanie) ograniczają wydajność pracy przez mały zasięg oraz czasochłonność poprzez przygotowanie następnego stanowiska pracy. Korzystanie z lekkich i długich kijów teleskopowych z przepływem wody eliminuje zagrożenia niebezpieczeństwa dla osób znajdujących się na wysokości. Takie rozwiązanie gwarantuje usuwanie zanieczyszczeń szybko, skutecznie i jednocześnie nie powodując uszkodzeń czyszczonych powierzchni.

WYDAJNOŚĆ - przy czyszczeniu metodami ręcznymi ( z drabiny czy alpinistyka) wysiłek fizyczny jest czynnikiem, który ma znaczący wpływ na jakość, wydajność i efekt końcowy. Pure Water Cleaning System gwarantuje wysoką wydajność, skuteczność i jakość osiągniętą przy niewielkim wysiłku fizycznym przez cały dzień.


stat4u

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!